Michal Petlan

Moje filozofie při práci s koněm je ponechat mu jeho osobnost a hrdost, využít jeho ochotu a společným instinktem prohlubovat vzájemnou důvěru.

 

Na svém kontě mám 44 AQHA bodů a přes 70 startů z domova i ze světa, kde jsem získal:

All Around Champion Amateur 2006
27x Winner v All around disciplínách AQHA
13x All Around Runner up AQHA
  2x Winner Texas NRHA/TRHA  – (176 startujících)
  7x QUALLIFIED WORLD  Show
12x HIGH POINT INTL

 
Tréninku koní se věnuji od roku 2001, obsedal jsem všechny naše roční dovezené klisny z Kanady. Působil jsem v USA vedle známých trenérů a jezdců, absolvoval jsem několikaměsíční tréninky  v Texasu u reiningových , ale i All aroundových trenérů (Nancy Cahill, Nathana Piepera, Raye Conrada, Carol Rose, Alice Howard). Měl jsem možnost startovat v Texasu na show, kde jsem se umístil dvakrát na 1. místě v reiningových třídách. Několikrát jsem byl v roli  ringstewarda na AQHA show v Texasu a Working Cow Horse v Arizoně. Byl jsem členem týmu Carol Rose a Rookie championky v Oklahomě.

Od roku 2003 jsem pracoval v prezidiu Czech Quarter Horse Ass a od roku 2009 vykonával funkci prezidenta CZQHA. Věnoval se přípravám reprezentačních týmů mládeže na World Cupy a Euro Cupy. Tlumočil na clinikách s USA trenéry. Reprezentoval CZQHA na AQHA Convention v USA a FEQHA v Evropě. V roce 2011 jsem byl jmenován do výkonné komise pro mezinárodní oblast AQHA Executive Committee v c (USA). Podporuji jezdectví a chovatelství na mnoha úrovních, podílím se na vzdělávání, pomáhám charitativním a dobročinným projektům.
 
Michal Petlan – výhradní zastoupení zn. Farnam, Bobs, Schneiders, aj.
+420-777-327-627
e-mail: petlan@farnam.cz
 
 
 

   TOPlist