20.6.2011

Naší All around klisně Skip The Splash Amos (4 násobná Grand championka a nejúspěšnější klisna v ČR) se narodila černá kobylka po Imprints Legacy.

AQHA Bayerische Meisterschaften

14.6.2011

S Tinou jsme si vyjeli do Německého Kreuthu na AQHA/NRHA závody ve třídách AQHA novice amateur, amateur a NRHA rookie.

CZQHA Show 2011

4.6.2011

Na CZQHA Show jsme byli s klisnou Oprah Winnee, High Kaliber Pistol, Regal Frost Remedy  a valachem Thats Yout Version.

1.5.2011

S klisnou Oprah máme tyto umístění z Německého Kreuthu AQHA závodů.

Rozhodčí: Pierre Oullet (Itálie), Sylvia Jackle (Německo), Christine Auch (Německo), Michael Damianos (USA).

• 3. místo Performance Halter mares amateur
  • 3.místo Performance halter mares amateur
  • 4. místo Showmanship at halter amateur
  • 7.místo Green western riding Open

All around hřebeček

30.4.2011

Narodil se nám krásně zbarvený hřebeček po matce Grand bar Frost, v jeho původu naleznete Zips Chocolate Chip a Invitation Only.

První letošní hříbátko

25.4.2011

Sheza Sunsocks Lady a její klisnička po Imprints Legacy.

NRHA Derby 2011

22.4.2011

Ray a naše reiningová klisna se dostali do finále National Reining Breeders Classic Derby v Katy, Texas.

Návštěva Texasu a první reiningové závody

1.2.2011

Veronika odjela za svojí reiningovou klisnou trénovat do Texasu.

Pod dohledem NRHA rozhodčího a trenéra Raye Conrada se zúčastnila několika reiningových závodů napříč Texasem.

1.12.2010

Klisna Oprah s Veronikou, za závody Summer Jubile v Texasu, získala ocenění ALL AROUND CHAMPION YOUTH a RUNNER-UP CHAMPION YOUTH.

Scooter Legacy na Hoe 2010

15.10.2010

4 letý valach Scooter Legacy po našem hřebci Imprints Legacy a jeho první závody na AQHA show s majitelkou Ikou Machalíkovou si odvezli tato krásná umístění:

1.místo Reining Junior Open
2.místo Hackamore a snf/Bit
3.místo Hunter under Sadlle open
6.místo Trail open

GRATULUJEME!!! a těšíme na viděnou na další show.

Hříbata 2010

6.10.2010

Představujeme vám naše letošní hříbátka po hřebci Imprints Legacy.

Dvě klisny (black a sorrel) a jeden hřebeček (buckskin).

CZQHA/AQHA show hoe 2010

1.10.2010

Show Heart of Europe se konala v Horce nad Moravou, show jsme se zúčastnili se Skip The Splash Amos a Thats Your Version, přes léto moc netrénovali, jen si užívali a tak po příjezdu měla Veronika hodně práce. Přípravy byly pouze 16 denní a v této krátké době se Veronika pokusila natrénovat s pleasurovým valachem přeskoky do western ridingu, velice krátká doba, ale Version je talent a myslíme, že příští rok překvapí.
Zde výsledky: (rozhodčí Michael Damianos/USA)

31.8.2010

JESSY FROST Legacy a desetiletá slečna Sophia na AQHA show v srpnu 2010, kde rozhodcoval Kenny Hall z Texasu se umístila na 1. místě ve western pleasure youth. Gratulujeme!! Klisna je z matky Grand Bar Frost, otec Imprints Legacy. Sophia jezdí také Trail, Western Horsemanship a Reining.

Zpět z Texasu!

30.8.2010

Je tu konec prázdnin a Veronika, ač nerada, musela opustit své americké přátele z Texasu, kde denně trénovala s Nancy Cahill (trenérka americké mládeže od roku 1998 pro world cup). V Sprnu Veronika také pomáhala na AQHA Youth world show v Oklahomě mládeži, které trénuje Nancy. V každé třídě bylo přibližně 180 startů a tak bylo na co se dívat.

Clinic s USA trenéry

28.8.2010

Každoročně k nám přijíždějí američtí trenéři z různých universit v USA, tentokrát to byla Colorado State University. Letos se této akce zúčastnili dva koně z našeho chovu se svými majiteli. A co měli společného? Obě majitelky mají stejné křestní jméno "Martina", obě jsou příjemné mladé dámy a oba koně jsou po "Imprints Legacym".Byla jsem u toho a hrdě jsem přihlížela jak Sunny (3letý) a Smooth (5letý) jsou neuvěřitelně klidní v novém prostředí,vyrovnaní,ochotní k práci a hlavně talentovaní po svém otci a když je američtí trenéři chválili opravdu to potěšilo a zahřálo u srdíčka, vždyť koně jsou srdeční záležitost a já jsem ráda, že koníci z našeho chovu mají skvělou povahu a dělají našemu ranči čest.

Texas - Summer Jubile 2010

20.8.2010

World cup v Oklahomě skončil a Veronika odjela se svojí trenérkou Nancy Cahill do Texasu, kde bude trávit celé prázdniny. Po dvou dnech tréninku odjela se svojí klisnou Winie na další velkou Show „Summer Jubile 2010“, která se konala nedaleko Dallasu. V konkurenci americké mládeže vybojovala tato umístění!!